0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International European Championship, Qualification Group J
Italy
-
-
Armenia
inprogress
۲۳:۱۵
Liechtenstein
-
-
Bosnia & Herzegovina
inprogress
۲۳:۱۵
Greece
-
-
Finland
inprogress
۲۳:۱۵
  International European Championship, Qualification Group F
Spain
-
-
Romania
inprogress
۲۳:۱۵
Sweden
-
-
Faroe Islands
inprogress
۲۳:۱۵
Malta
-
-
Norway
inprogress
۲۳:۱۵
  International European Championship, Qualification Group D
Ireland
-
-
Denmark
inprogress
۲۳:۱۵
Gibraltar
-
-
Switzerland
inprogress
۲۳:۱۵
  International International Friendly Games
Argentina
-
-
Uruguay
inprogress
۲۲:۴۵
  Belgium Coupe U21 Pro League
KAS Eupen
-
-
Cercle Brugge
inprogress
۲۳:۰۰
Antwerp
-
-
KV RS Waasland Beveren
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Claypole
-
-
Deportivo Muniz
inprogress
۲۳:۳۰
Centro Espanol
-
-
CSD Liniers
inprogress
۲۳:۳۰
  International CONCACAF Nations League B, Group D
Dominica
-
-
Saint Vincent And The Grenadines
inprogress
۲۲:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group H
Botswana
-
-
Algeria
inprogress
۲۲:۳۰
  International Youth U20 Friendly Games
Portugal
-
-
Germany
Finished
۲۲:۰۰
Italy
۴
۲
Switzerland
Finished
۱۶:۳۰
Poland
۱
۱
Norway
Finished
۱۹:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
Chapecoense SC
۱
۰
Ceara SC CE
Finished
۰۰:۳۰
SC Corinthians SP
۰
۰
SC Internacional RS
Finished
۰۰:۳۰
CA Paranaense PR
۱
۰
Botafogo FR RJ
Finished
۰۰:۳۰
Fortaleza EC CE
۳
۰
CSA AL
Finished
۰۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Figueirense FC SC
۰
۰
Cuiaba EC MT
Finished
۰۱:۰۰
  Greece Super League 2
PAS Giannina
۳
۰
Apollon Pontou
Finished
۱۸:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group C
SAO Tome And Principe
۰
۱
Ghana
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Premier League
Onduparaka FC
۱
۳
SC Villa
Finished
۱۶:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group G
Comoros
۰
۰
Egypt
Finished
۱۶:۳۰
Kenya
۱
۱
Togo
Finished
۱۹:۳۰
  International Youth U21 Friendly Games
Montenegro
۱
۰
Poland
Finished
۱۷:۳۰
Hungary
۰
۱
Austria
Finished
۲۱:۳۰
  Peru Reserve League
Deportivo Municipal
۰
۳
CD USMP
Finished
۱۷:۳۰
  England Amateur Isthmian League, Premier Division
Carshalton Athletic FC
-
-
Brightlingsea Regent
inprogress
۲۳:۱۵
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group D
Gambia
۲
۲
Congo DR
Finished
۱۹:۳۰
  International Africa Cup of Nations, Qualification, Group F
Cape Verde
۲
۲
Mozambique
Finished
۱۹:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 2
Slovakia
۳
۲
Georgia
Finished
۲۰:۳۰
  International Youth U21 EURO, Qualification, Group 4
Croatia
۱
۲
Czech Republic
Finished
۲۰:۳۰
  Uruguay Primera Division Reserve League
Progreso
۱
۱
Ca River Plate
Finished
۱۵:۳۰
Defensor Sporting
۳
۱
CA Cerro
Finished
۱۶:۳۰
Rampla Juniors
۱
۱
Plaza Colonia Reserve
Finished
۱۷:۳۰
Liverpool Montevideo
-
-
Boston River
inprogress
۲۲:۳۰
Juventud de Las Piedras
-
-
Danubio FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
CA Huracan
-
-
CA River Plate (Arg)
inprogress
۲۳:۳۰
San Lorenzo de Almagro
-
-
Racing Club
inprogress
۲۳:۳۰
  Ireland Leinster Senior Cup
Home Farm FC
-
-
Bluebell United FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Argentina Primera C
CA Victoriano Arenas
-
-
CA Central Cordoba Rosario
inprogress
۲۳:۳۰
Canuelas FC
-
-
CS Dock Sud
inprogress
۲۳:۳۰
CS Italiano
-
-
CA General Lamadrid
inprogress
۲۳:۳۰
Argentino De Merlo
-
-
Club EL Porvenir
inprogress
۲۳:۳۰
  Egypt 2nd Division
El Daklyeh
-
-
El Terasanah
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
  USA USL, Championship, Playoffs
Louisville City FC
۱
۳
Real Monarchs Slc
Finished
۰۴:۰۰
  Serbia Prva Liga
FK Novi Pazar
۰
۰
FK Kolubara Lazarevac
Finished
۱۵:۳۰
FK Smederevo
۰
۱
FK Radnicki 1923
Finished
۱۵:۳۰
OFK Backa Palanka
۳
۱
FK Metalac GM
Finished
۱۵:۳۰
FK Dinamo Vranje
۴
۱
FK Sindelic Beograd
Finished
۱۵:۳۰
Fk Kabel Novi Sad
۰
۰
FK Zlatibor Cajetina
Finished
۱۵:۳۰
Radnicki Pirot
۲
۳
FK Zarkovo
Finished
۱۵:۳۰
FK Zemun
۲
۱
FK Trajal Krusevac
Finished
۱۵:۳۰
FK Graficar Beograd
۲
۰
FK Buducnost Dobanovci
Finished
۱۵:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs, Group B
America De Cali
۱
۰
AD Cali
Finished
۰۱:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group B
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
۲
۱
Instituto AC Cordoba
Finished
۰۰:۰۰
CA Tigre
۱
۲
CA Brown De Adrogue
Finished
۰۱:۴۵
  Peru Primera Division, Clausura
UTC De Cajamarca
۱
۱
Universitario De Deportes
Finished
۰۰:۰۰
Universidad Cesar Vallejo
۰
۳
FBC Melgar
Finished
۰۳:۰۰
Real Garcilaso
-
-
Union Comercio
inprogress
۲۳:۳۰
  Peru Copa Peru
Sport Chavelines Juniors
۳
۰
Asociacion Deportiva Tarma
Finished
۰۰:۰۰
  Chile Primera B
Santiago Morning
-
-
CSD Rangers
Cancelled
۰۰:۳۰
Deportes La Serena
-
-
CD Melipilla
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Youth U20 Friendly Games, Women
Guatemala
۰
۱
Costa Rica
Finished
۰۰:۳۰
  Mexico Liga Premier
Real Canamy Tlayacapan
۲
۱
CD Cuautla
Finished
۰۰:۳۰
  Panama Liga Nacional de Ascenso
SD Panama Oeste
۳
۱
Champions Fc Academy
Finished
۰۱:۳۰
  Indonesia Liga 1
PSM Makassar
۴
۰
Persipura Jayapura
Finished
۱۵:۰۰
  International Youth U17 World Cup, Knockout stage
Mexico
۱
۲
Brazil
Finished
۰۱:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura, Playoffs, Group A
Atletico Nacional Medellin
۲
۲
Club Deportivo Junior FC
Finished
۰۳:۰۰
Cucuta Deportivo FC
۰
۰
CD Tolima
Finished
۰۵:۰۰
  Argentina Primera Nacional, Group A
Club Atletico Temperley
۲
۰
Independiente Rivadavia De Mendoza
Finished
۰۳:۴۵
  Kazakhstan Premier League, Relegation/Promotion Playoffs
Taraz
۳
۱
FK Akzhayik Uralsk
Finished
۱۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
CSKA Moscow
۵
۱
SKA Rostov
Finished
۱۲:۳۰
FC Ararat Armenia
۲
۱
FC Lokomotiv Yerevan
Finished
۱۲:۳۰
DSC Wanne Eickel
۱
۴
Viktoria Resse
Finished
۲۲:۰۰
  International Cecafa Challenge Cup, Women
South Sudan
۵
۰
Zanzibar
Finished
۱۴:۳۰
Burundi
۰
۴
Tanzania
Finished
۱۷:۰۰
  Venezuela Primera Division, Clausura Playoffs
Aragua FC
-
-
Caracas FC
inprogress
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید